makijaż permanentny brwi
w takich przypadkach makijaż permanentny jest wprost niezastąpiony makijażu permanentnym brwi stosujemy różne
ewabrodzinska.pl
prywatna pożyczka na już
pożyczki prywatne pod zastaw to produkt finansowy stworzony dla osób fizycznych lub przedsiębiorców pożyczka poza bankowa
lampa rowerowa przednia mactronic bike pro scream bpm170l
bpm oprawy downlights wpuszczane do sufitu kg oczka halogenowe wbudowania
bpmlampy.eu

Cytrynowa kuracja oczyszczająca

Dieta cytrynowa jest deitą typu detoks czyli oczyszczającą organizm z toksyn i pomagającą usunąć złogi kałowe zalegające w jelitach, została opracowana przez Stanley’a Burroughs’a.

Dietę tę poleca się jedynie osobom zdrowym ponieważ jest bardzo restrykcyjna i traci się w szybkim tempie dużą ilość kologramów – 10 kilogramów w dziesięć dni. Pamiętaj że taki detoks wykonać można tylko kilka razy w życiu i nie wolno go stosować dłużej niż 14 dni.

Zasady diety cytrynowej:

1. Główe produkty to cytryna i zrobiona z niem lemoniada którą przygotowuje się w szklance wody mineralnej niegazowanej z którą to mieszamy 2 łyżki soku z cytryny (świeże cytryny a nie kwasek cytrynowy), 2 łyżki syropu klonowego i szczypta pieprzu najlepiej cayene:

2. Ze względu na restrykcyjność zwykle trzeba wspomagać się ziołową herbatą.

3.ćwiczenia fizyczne, zajęcia wymagające wysiłku są surowo zabronione! Nie dostarczamy organizmowi żadnych kalorii, dodatkowo ćwiczenia mogłyby być fatalne w skutkach

Po zaprzestaniu prowadzenia tej diety stopniowo wprowadzamy pokarmy zaczynając od najzdrowszych jak warzywa owoce a to wszystko po to aby nie przekonać się co to jest efekt  jo-jo. Decydując się na dietę musisz liczyć się z efektami ubocznymi wywołanymi brakiem odpowiedniej energetyki oraz usuwaniem toksyn z organizmu co często obawia się bólem głowy, ospałością czy biegunką.

Leave a Reply